11. VE 12. SINIFLAR MEŞALE DERS ÇALIŞMA VE SORU ÇÖZÜM KAMPLARIMIZIN 13.’SÜNÜ DÜZENLEDİK

ACCESS 7 Mezuniyet Töreni
20 Aralık 2017
İKİNCİ YABANCI DİLDE ÜLKE MAKET YARIŞMASINA ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİMİZİN BÜYÜK İLGİSİ
20 Aralık 2017

Öğrencilerimiz hedeflerine doğru ilerlerken okulumuz bu yolda öğrencilerimiz için gerek psikolojik gerekse akademik yönden yoğunlaştırılmış bir eğitim programı yürütmektedir.

 On üçüncüsünü düzenlediğimiz ders çalışma kampımız;  Öğrencilerimizin  belli bir plan ve program dahilinde  öğretmenler tarafından belirli bir sürede sınıf ortamında hedeflenen kazanımları kazanmasıdır. Kampta öğrencilerimize sessiz bir ortam sağlanmaktadır. Hiç kalkmadan 90 dakikalık periyotlarla öğretmenler gözetiminde çalışma ortamı oluşturulmaktadır. Başarıyı getiren en büyük yöntem budur. Kamptaki ortam öğrencinin test kitaplarıyla buluşmasını sağlayarak yüksek derecede verim almasını sağlar. Kampa katılan birçok öğrencimiz yüksek miktarda soru çözüp onlarca konuyu bitirmiştir. Takip, yönlendirme, ders çalıştırma, çözemediği sorularının en az %50 sini çözme, motivasyon, 90 dakika kalkmadan oturabilmeyi öğrenme, cep telefonu, mp3 player olmadan disiplinli bir şekilde öğrenmeyi öğretme, öğrencinin bu şekilde kendini keşfedebilmesini , neler yapabileceğini görmesini sağlamaktır.

Öğrencilerimizin hayallerindeki üniversiteye gitmeleri ve geleceklerini planlamaları konusunda her türlü fedakarlığa hazır olan okulumuz, bu zorlu süreçte tüm personeli ve imkanlarıyla öğrencilerimizin yanında olacaktır.


Ansolon