YILDIZLAR LİDERLİK ATÖLYESİ

19 ARALIK ATATÜRK KAYSERİ’DE, ATATÜRK’ÜN TAKIMI FENERBAHÇE, ATATÜRK’ÜN OKULU TED KAYSERİ KOLEJİ’NDE!
19 Aralık 2014
BAŞARIYA BİR ADIM SINAVI
22 Aralık 2014

YGA Yıldızlar Liderlik Programı; Yıldız Keşfetme, Yıldız Yetiştirme ve Yıldız Gelişim basamaklarından oluşur. Programın ilk basamağı olan Yıldızlar Liderlik Okulu’nu başarı ile bitiren geleceğin lider adayları arasından keşfedilen yıldızlar, Yıldızlar Liderlik Kampı’na katılmaya hak kazanır.
Yıldız Yetiştirme basamağı, Türkiye ve dünyanın önde gelen liderlerinin sosyal sorumlu lider olma yolundaki tecrübelerini paylaştığı yoğun bir eğitim programı olan Yıldızlar Liderlik Kampı’ndan oluşur. Kamp ve sonrasında verilen LQ Karnesi, yıldızımızın liderlik yetkinliklerini daha yakından tanımasını ve kendi yetkinliklerinin farkına varmasını sağlar.
Yıldızlarımızdan, Erdal Mert ŞENCAN ve Ceren GÜNEŞ Yıldız Yetiştirme basamağını başarı ile tamamlayan Türkiye Genelinde 35 öğrenci arasında yer alarak, Yıldızlar Liderlik Atölyesi’ne katılmaya hak kazandı.
Yıldızlar Liderlik Atölyesi’ne katılan yıldızlar liderlik yetkinlikleri üzerinde birebir çalışacakları, liderlik kabiliyetlerinin gelişimine katkı sağlayacak bir sürece dahil oldular.
Yıldızlarımız 4 ay boyunca kendileri için özel olarak dizayn edilmiş içerikler doğrultusunda grup arkadaşlarıyla 8 farklı YGA Liderlik Yetkinliği üzerine çalışacaklar.

YGA Liderlik Yetkinlikleri:

o Vizyoner
o Yaratıcı ve Stratejik Düşünebilen
o Pozitif Sorgulayan
o Berrak Zihin
o Bensiz
o Enerjilendiren
o Birlikte Başarmayı Başarabilen
o Değerlendiren
14 günlük periyotlarla Lider Koçu ve grup arkadaşlarıyla görüntülü görüşme üzerinden buluşan yıldızlarımız, öğrendiği yetkinlikleri sahada uygulayarak seanslara hazırlanacaklar.


Ansolon