Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi İle TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları Arasında Sosyal, Kültürel ve Bilimsel İşbirliği Kapsamında İki Protokol İmzalandı

TED KAYSERİ 3. SINIF ÖĞRENCİLERİ 2021’E HAZIR…
5 Ocak 2021
VIP SPEAKING WEB NEWS
11 Ocak 2021

29 Aralık 2020 tarihinde Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi ile TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları arasında gerçekleştirilen protokol; Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Cem A. GÜRGAN ve TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları Genel Müdürü Arif Sırrı ŞİRİN tarafından imzalandı.

8 Ocak 2021 tarihinde ise Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı ile TED Kayseri Koleji Vakfı Özel Lisesi arasında gerçekleştirilen protokol; Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Cem A. GÜRGAN, TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları Genel Müdürü Arif Sırrı ŞİRİN ve TED Kayseri Koleji Vakfı Özel Lisesi Müdürü Muammer GÜNDÜZ tarafından imzalandı.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Ve Diş Sağlığı Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi ile TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları arasında imzalanan protokol kapsamında,

  • Hastane; okulumuz çalışanlarına, mezunlar derneği üyelerine, öğrencilerine ve birinci derece yakınlarına(anne, baba, eş, çocuk) SGK kapsamında vermiş olduğu sağlık hizmetleri(SGK paket dışı özellikli malzemeler, laboratuvar ve malzeme bedelleri hariç) için hastadan alınan ilave ücrete %15 (onbeş) indirim uygulayacaktır.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı ile TED Kayseri Koleji Vakfı Özel Lisesi arasında imzalanan protokol kapsamında ise,

  • Ulusal ve Uluslararası kaynaklardan finanse edilmek üzere ortak projeler hazırlanabilecek ve yürütülebilecektir.
  • Fakülte öğretim elemanları tarafından öğrencilerimize ders, seminer veya konferans verilebilecektir.
  • Öğrencilerimizin Fakültenin birimlerinden istifade etmeleri, çalışmalara katılmaları sağlanabilecektir.
  • Öğretmenlerimize Fakülte öğretim elemanlarınca, belirlenen yer ve zamanlarda istenilen konularda seminerler verilebilecektir ve düzenlenen diğer seminerlere davet edilebileceklerdir.
  • Kampüs tanıtım günleri kapsamında belirlenen tarihlerde öğrencilerimiz Fakülteyi ziyaret edebileceklerdir.

Okulumuzla Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi arasında imzalanan işbirliği protokolünün, okulumuz çalışanlarına, mezunlar derneği üyelerine ve öğrencilerimizin kariyer gelişim yolculuğuna yararlı olmasını dileriz.


Ansolon