HAMİ PROJESİ, ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖZVERİSİ VE GAYRETİ İLE DEVAM EDİYOR.

TED LEVEL EXIT EXAM UYGULANDI
26 Nisan 2019
ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ FİDANLARI TOPRAKLA BULUŞTURDU
29 Nisan 2019

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğünün özel ve resmi okullar arası işbirliğini destekleyen hami projesi kapsamında TED Kayseri Koleji ve Şehit Üsteğmen Ümit BEKEM İlkokulu arasında protokol imzalandı. Projede; Okulumuz  öğrencileri, kardeş okul öğrencilerine müzik aletlerini tanıttı ve onlarla ebru sanatının inceliklerini paylaştı.

Proje kapsamında hayata geçirilen ‘’Yeni Yılda İlk Hediyen’’ adlı sosyal sorumluluk projemizin 2018-2019 eğitim öğretim dönemi ürünlerinin sunulduğu sergi ve konser etkinliği, 26 Nisan 2019 Cuma günü Şehit Üsteğmen Ümit BEKEM İlkokulu bahçesinde gerçekleştirildi.  Etkinliğe İl Milli Eğitim Md. Yrd. Osman KARACA, İl Milli Eğitim Şb. Md. Nihan ALTINOK,  İl Milli Eğitim Şb. Md. İlhan TÜRKMENOĞLU, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Md. Yaşar ÖZTÜRK, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Şube Md. Fatih YILDIRIM, TED Kayseri Koleji Genel Müdürü Arif Sırrı ŞİRİN ve Şehit Üsteğmen Ümit BEKEM İlkokul Md. Caner TİRYAKİ katılım sağladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından sergi açılışı yapıldı. Protokol üyeleri ve konuklar, öğrenciler tarafından hazırlanan sergiyi inceledi. Konser ile devam eden etkinlikte TED Kayseri Koleji ve Şehit Üsteğmen Ümit BEKEM İlkokulu öğrencileri, çalışmalarını büyük bir heyecanla paylaştılar. Oldukça keyifli geçen etkinlik, halk oyunları gösterisi ile tamamlandı.

Projenin hazırlanmasında emeği geçen okulumuz PDR öğretmenleri Pınar OTÇIKIN ve Merve YILMAZ’a, Müzik öğretmeni Eren TOKMAK’a, Görsel sanatlar öğretmeni Fatma TÜRKÖZ’e, Şehit Üsteğmen Ümit BEKEM İlkokulu 4-B sınıf Öğretmeni Rabia TURGUT’a emekleri için teşekkürlerimizi sunarız.


Ansolon