8.SINIFLAR İÇİN KARİYER GÜNLERİ PANELİMİZİN BİRİNCİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK

ÖĞRENME STİLLERİ ATÖLYE ÇALIŞMASI 6.SINIF ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZLE DEVAM EDİYOR
5 Ocak 2018
JUST FAST, NOT FURIOUS !
8 Ocak 2018

TED Kayseri Koleji Vakfı Ortaokulu olarak 8.sınıf öğrencilerimizin kariyer planlama dersi kapsamında 4 Ocak 2018 tarihinde,okulumuz konferans salonunda kariyer günleri panelimizin birincisini gerçekleştirdik.

Gerçekleştirilen panelin moderatörlüğünü okulumuz Rehberlik ve Psikolojik Danışmanı Zeliha AKSOY üstlendi. Panelimize Erciyes Üni. İç Hastalıkları Anabilim Dalı Gastroenteroloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alper YURCİ, Mimarlar Odası Kayseri Şube Başkanı Eda VELİBAŞOĞLU, Türkiye Avukatları Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Kayseri Eski Baro Başkanı Av. Halit ÖKÇESİZ, Erciyes Üniversitesi İİBF Öğretim Üyesi Prof. Dr. Levent ÇITAK, Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Dr. Murat KÖMÜRCÜ katıldılar.

TED mezunu olan konuklarımız tecrübelerini ve deneyimlerini öğrencilerimize aktardılar. Yapay zekanın günümüz mesleklerine yansımasının da ele alındığı panelimizde, öğrencilerimiz merak ettikleri soruları birbirinden değerli konuklarımıza sorma şansı elde ettiler. Öğrencilerimiz açısından panelimiz oldukça verimli ve motive ediciydi.

Panelimizde, emeği geçene tüm katılımcı idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Atatürk

Ansolon