53. YILINI KUTLARKEN ORTAOKULUMUZDAN COŞKULU KEP TÖRENİ

ÖĞRENCİMİZİN MİLLİ TAKIM BAŞARISI
20 Haziran 2019
TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 47. DÖNEM MEZUNLARI MUHTEŞEM BİR TÖRENLE UĞURLANDI
21 Haziran 2019

Kuruluşunun 53.yılını kutlayan Türkiye’nin en köklü okullarından biri olan TED Kayseri Koleji Vakfı Özel Ortaokulu öğrencileri coşkulu bir Liseye Geçiş Töreni ile kep atma heyecanını yaşadı.

19 Haziran 2019 Çarşamba günü 2018-2019 Öğretim Yılı 8. sınıf öğrencilerimiz için kep töreni düzenlendi. Geleceğin liderleri olan öğrencilerimizin kep attığı bu duygu dolu gecede, törene TED Kayseri Koleji Vakıf Okulları Yönetim Kurulu Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Okul İdarecilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve çok sayıda davetli katıldı.

Mezun öğrencilerin takdimi ile başlayan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden törenimiz ilk 5. dereceye giren 8. sınıf öğrencilerimize plaket verilmesi, öğrencilerimize derece bantlarının takılması, bayrak-flama devir teslim töreni yapılması ve lise öğrencimizin hoş geldiniz konuşması ile devam etti.

Her biri, birer TED meşalesi olan ve ülkemizin geleceğini aydınlatacak öğrencilerimizi coşkulu bir kep töreni ile lisemize uğurladık. Kep atma anında öğrencilerimiz TED Marşı’nı sonra da 10. Yıl Marşı’nı söylediler. Öğrencilerimiz ve davetliler bu anlamlı geceye kokteyl ve pasta kesimi ile devam ettiler.


Ansolon