50. Yılı Kutlarken Kep Coşkusu

TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI OKULLARINDA KARNE HEYECANI
9 Haziran 2017
TED Kayseri Koleji Vakfı İlkokulu-Ortaokulu Tiyatro Topluluğunun hazırladığı “Lüküs Hayat” adlı oyun, seyircisinden tam puan aldı.
15 Haziran 2017

Kuruluşunun 50.yılını kutlayan ilimizin en köklü okulu TED Kayseri Koleji Vakfı Özel Ortaokulu öğrencileri coşkulu bir Liseye Geçiş Töreni ile kep atma heyecanını yaşadı.

7 Haziran 2017 Çarşamba günü 2016-2017 Öğretim Yılı 8. Sınıf öğrencileri için kep töreni düzenlendi. 111 öğrencinin kep attığı bu duygu dolu gecede TED Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul İdarecileri, öğretmenleri, öğrencilerimizin velileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören 8. sınıf öğrencilerinin derece bantlarının takılması, okul birincisinin Türkçe, ikincisinin İngilizce, üçüncüsünün Almanca konuşması, bayrak-flama devir teslim töreni ve lise öğrencimizin hoş geldiniz konuşması ile devam etti.

Her biri, birer TED meşalesi olan ve ülkemizin geleceğini aydınlatacak öğrencilerimizi coşkulu bir kep töreni ile liseye uğurladık. Kep atma anında öğrencilerimiz TED Marşı’nı sonra da İzmir Marşı’nı söyleyerek Kokteyl alanında bu anlamlı geceye devam ettiler.


Ansolon