29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’NIN 93.YILI BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI…

TED OKULLARI 15. MÜDÜRLER TOPLANTISI AYDIN’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
27 Ekim 2016
CUMHURİYET BAYRAMI RESMİ GEÇİŞ TÖRENİ
31 Ekim 2016

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün milletimize armağan ettiği, Cumhuriyetimizin 93. Yılı’nı ilk günkü coşkuyla kutladık. Birlik, beraberlik duygusu ve Cumhuriyet’e her zaman sahip çıkma ilkesiyle, okulumuz konferans salonunda gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 93.yıl özel kutlama törenimize; vakıf yönetim kurulu üyelerimiz, idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve birçok davetli katıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 93.yıl özel kutlama törenimiz; saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın hep bir ağızdan söylenmesinin ardından, Sosyal Bilgiler dersi öğretmenimiz Sayın Şükran KURBAY’ ın günün anlam ve önemini anlatan konuşması ile devam etti. Tören programımızda “Cumhuriyet” teması kapsamında yer alan, öğrencilerimizin görev aldığı koro, oratoryo, dans gösterileri tüm velilerimiz ve öğretmenlerimizin alkışları eşliğinde gururla, coşkuyla sergilendi. Programımız toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Emek, katkı ve işbirliklerinden dolayı tüm TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları öğrenci ve öğretmenleri ile yoğun katılımları ve eşlikleriyle bayramı bayram yapan değerli velilerimize yürekten teşekkür ediyoruz.

Cumhuriyetin 93.kuruluş yıldönümünü kutluyor, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.

Tüm TED Ailesinin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.


Ansolon