Yıldızlar Liderlik Programı

MİNİK TED’LİLERİN OKUMA SEVİNCİNİ HEP BERABER KUTLADIK
16 Nisan 2015
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZIN 95. YILI KUTLAMA TÖRENİMİZİ ONURLANDIRMANIZ DİLEĞİYLE
17 Nisan 2015

Egosu küçük, kalbi büyük, zihni berrak, elleri hızlı yıldızlarımız..
Amacı daha iyi bir Türkiye, daha iyi bir gelecek için sosyal sorumlu liderler yetiştirmektir. YGA, 2000 yılında Türkiye’de kurulan uluslararası bir sivil toplum örgütüdür.
YGA Yıldızlar Liderlik Programı; Yıldız Keşfetme, Yıldız Yetiştirme ve Yıldız Gelişim basamaklarından oluşur. Programın ilk basamağı olan Yıldızlar Liderlik Okulu’nu başarı ile bitiren geleceğin lider adayları arasından keşfedilen yıldızlar, Yıldızlar Liderlik Kampı’na katılmaya hak kazanır.
Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin CEO’larının, yazarlarının, akademisyenlerinin ve sanatçılarının destek verdiği YGA, 11 haftalık online bir programda, ortaokul öğrencileri ile YGA’nın üniversitede okuyan lider koçları her gün online platformda buluşarak kitaplar, filmler, sözler, vakalar üzerine konuşurlar.
Ön başvuruyu geçen okulumuz 6. ve 8. sınıflarımızdan 6 öğrencimiz “YGA Yıldızlar Liderlik Programı” na kabul edilmişler ve Harward Business MBA öğrencileri ile birlikte, online liderlik programı ve sosyal sorumluluk projeleri çalışmalarını yürütmektedirler.


Ansolon