TED KAYSERİ KOLEJİ’NİN 50.KURULUŞ YILINDA KURUCUMUZ BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN HUZURUNDAYDIK

TEB’Lİ ÖĞRENCİLERİMİZLE ANKARADA ORYANTASYON PROGRAMINA KATILDIK
26 Eylül 2016
TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI LİSESİ “Ders Çalışmada Farklı Yöntemler” SEMİNER DUYURUSU
30 Eylül 2016

TED Kayseri Koleji’nin 50.kuruluş yılı münasebetiyle, kurucumuz Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve 1966 yılından günümüze kurumumuzda emeği geçen yöneticilerimize şükranlarımızı sunmak için 26.09.2016 tarihinde, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtına çelenk sunma töreni düzenledik.

Cumhuriyet Meydanında düzenlediğimiz tören, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ömer ÖZBAKIR’ ın Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtına çelenk sunmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından çelenk sunma töreni, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 Daha sonra, TED Kayseri Koleji’nin Şube Başkanlığının kuruluşunda emeği geçen Kayseri Belediye Başkanı ve 1968-1974 yılları arasında Şube Başkanlığını yürüten merhum Mehmet ÇALIK’ ın, 1966-1974 yılları arasında TED Kayseri Şubenin Kurucu Başkan Vekilliğini yürüten merhum Şükrü ALKANAT’ ın ve TED Kayseri Koleji Şubesinin vakıfa dönüştürülmesinden sonra kurumumuzun ilk Kurucu Vakıf Başkanı olan merhum Mustafa ÖZBAKIR’ ın kabir ziyaretlerini gerçekleştirdik.

 


Ansolon