TED KAYSERİ KOLEJİ LİSESİ 45. DÖNEM MEZUNLARI MUHTEŞEM BİR TÖRENLE UĞURLANDI

Okullarda orman projesi
20 Haziran 2017
TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 2017– 2018 ÖĞRETİM YILI BAŞARI BURSU VE 9.SINIF KAYIT ŞARTLARI
30 Haziran 2017

Kurulduğu günden bu yana Atatürk ilkeleri ışığında; çağdaş, nitelikli gençler yetiştirmeyi amaç edinen TED Kayseri Koleji Vakfı Lisesi 2016-2017 Öğretim Yılı’nda 45. dönem mezunlarını verdi.

Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreni, Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Genel Müdürümüz Sayın Arif Sırrı ŞİRİN konuşmasında mezunlarımıza: “Her zaman kendinize, ailenize ve milletimize yakışan davranışlar sergileyiniz. Duruşunuzu hiç bozmayın. Ayağınız yerde, yüreğiniz yükseklerde olsun. Hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmayın. Sizlere emek verenleri unutmayın. Başta aileniz olmak üzere anasınıfından üniversiteye kadar öğretmenlerinizi saygıyla hatırlayınız.” dedi ve konuşmasını şöyle bitirdi: “ Mezun olduğunuz lise artık sizin yuvanız. Kapımız, gönlümüz, yüreğimiz her zaman sizlere açıktır. Yolunuz açık, mutluluğunuz daim olsun.”

Tören bu konuşmanın ardından Vakıf Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ömer ÖZBAKIR’ ın mezunlara hitap etmesiyle devam etti.

Daha sonra Okul Birincisi Sıla ARGIN, Okul İkincisi Mert Anıl ALTUN, Okul Üçüncüsü Ece ÇAMBAY’ a derece kuşakları takıldı. Başarı flamasının devir teslimi ve mezuniyet kütüğüne plaket çakılmasının ardından dereceye giren öğrencilere; TED Genel Merkezinin hazırladığı ödüller takdim edildi.2016-2017 öğretim yılı lise 1.si Sıla ARGIN mezun öğrenciler adına duygularını dile getirdi. Tüm mezunlara okul plaketi ve sertifika sunulmasının ardından mezuniyetin simgesi olan püsküllerin çevrilmesi ve “Kolej Marşı” eşliğinde keplerin havaya atılmasıyla törendeki coşku doruğa ulaştı. TED Kayseri Koleji Özel Lisesi 45.Dönem Mezuniyet Töreni pasta kesimi ve kokteyl ile sona erdi.

 


Ansolon