TED KAYSERİ KOLEJİ 4. ULUSAL FORUMU (TEKUF 4) BAŞLADI

TED KAYSERİ KOLEJİ 4. ULUSAL GENÇLİK FORUMU
3 Kasım 2017
TED KAYSERİ KOLEJİ 4. ULUSAL FORUMU (TEKUF 4) AÇILDI
4 Kasım 2017

TED Kayseri Koleji’nin dördüncü kez ev sahipliği yaptığı ve Türkiye ‘nin güzide okullarının katıldığı TED Kayseri Koleji 4. Ulusal Forumu (TEKUF 4) bu sabah büyük bir heyecanla başladı.

TED Kayseri Koleji’nin organize ettiği konferansa; TED İstanbul Koleji, Ayazağa Işık Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi, TED Ankara Koleji, TED Adana Koleji, Ankara Sosyal Bilimler Lisesi, TED Hatay Koleji, TED Atakent Koleji, Tarsus Amerikan Koleji, TED Eskişehir Koleji, TED Malatya Koleji, TED Diyarbakır Koleji, TED Samsun Koleji, TED Alanya Koleji, TED Mersin Koleji öğrenci ve öğretmenleri katıldı.

TED Kayseri Koleji Ulusal Forumu, lise öğrencilerinin belirli komiteler içinde bir araya gelerek güncel konuları tartışıp bir sonuca varmalarını ve vardıkları sonucu bir forum içinde sunmalarını sağlayacak ulusal bir konferanstır.

TED Kayseri Koleji Ulusal forumu, 03-06 Kasım 2017 tarihleri arasında Kayseri’de gerçekleştirilecektir. Şehrimiz Kayseri’de dördüncü defa düzenlenecek olan bu forum, takım kurma çalışmaları, komite çalışmaları, genel kurul aşamalarını içerecektir. Her komitenin kendi konusu olup, forumun çalışma dili Türkçe olacaktır. Konferans delegeleri;  Güvenlik, Spor, Çevre, Sağlık, Sivil Hak ve Özgürlükler, Doğal Yaşam, Teknoloji ve Dış İlişkiler komitelerinde Türkiye’nin ekonomik, sosyal, kültürel ve çevresel sorunlarını tartışarak, bir sonuca varıp genel kurula sunacaklardır.


Ansolon