TAM EĞİTİM BURSLU ÖĞRENCİLERİMİZ ORYANTASYON PROGRAMINDA

15 Temmuz Demokrasi ve Millik Birlik Günü
29 Eylül 2017
“ANLAMLI ZİYARET”
2 Ekim 2017

Tam Eğitim Bursu Sınavı kapsamında burs almaya hak kazanarak TED Kayseri Koleji Vakfı Okullarında eğitimlerine başlayan öğrencilerimiz için TED Genel Merkezi’nin 30 Eylül 2017 tarihinde Ankara’da düzenlediği “Oryantasyon Programı” na okulumuz öğretmenlerinden PDR Uzmanımız Pınar OTÇIKIN ve 6 öğrencimiz katıldı.

Türk Eğitim Derneği’ni ve Tam Eğitim Bursu Programını tanıtmak, birbirleriyle ve akademik sosyal takiplerini yapacak ekiple tanışmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen programa; TED okullarından da 164 öğrenci katıldı.

Öğrencilerimiz program kapsamında öncelikle Anıtkabir ziyaretinde bulunarak mozoleye çelenk bıraktı. Öğrencilerimiz TED üniversitesinde kendileri gibi  burslu okumuş mezun olan büyükleriyle bir araya geldi.

Genel Başkanımız Sayın Selçuk PEHLİVANOĞLU’ nun  konuşmasıyla süren program kapsamında; öğrencilerimiz TED kurum kültürü tanıma çalışmasının ardından resim  ve müzik çalışması etkinliğine katıldılar. Çok renkli ve güzel geçen  oryantasyon programı müzik ve vedalaşma etkinliği ile tamamlandı.


Ansolon