İlkokul Veli Görüşme Gün ve Saatleri

ADI SOYADI BRANŞI VELİ GÖRÜŞME GÜN VE SAATİ YERİ
ESME GÜNAY Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 1-A
HATİCE ÖZENÇ Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 1-B
SEVDE ÖZDEMİR Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 1-C
AYTEN ŞAHİN Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 1-D
İSMAİL BÖLÜKBAŞ Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 1-E
H.HALE CİHANGİROĞLU Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 2-A
FİGEN ÇOBAN Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 2-B
MEDİNE DAL Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 2-C
DERYA YÜKSEL Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 2-D
FATMA ERSÖZ Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 2-E
NURTEN DEMİRAL Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 3-A
BETÜL SÖZÜER Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 3-B
MUSTAFA ŞAHİN Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 3-C
SONGÜL ŞİMŞEK Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 3-D
ARİFE BAKSOY Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 3-E
FATMA DERYA KILIÇ Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 4-A
GAMZE İLTER Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 4-B
SERPİL ÜNSAL Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 4-C
HİLMİ DOĞAN Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 4-D
MİNE ÖZTÜRK Sınıf Öğretmeni Pazartesi 16:00 – 17:00 Çarşamba 16:00 – 17:00 4-E
PINAR GÜNGÖREN İngilizce Salı 16:00 – 17:00 Perşembe 16:00 – 17:00 1-A
ŞAHİZE ÇETİNSÖZ İngilizce Salı 16:00 – 17:00 Perşembe 16:00 – 17:00 1-B
ŞÖLEN PAMUK İngilizce Salı 16:00 – 17:00 Perşembe 16:00 – 17:00 2-A
ESRA KAFTAR İngilizce Salı 16:00 – 17:00 Perşembe 16:00 – 17:00 2-B
LİNDA SARIALP İngilizce Salı 16:00 – 17:00 Perşembe 16:00 – 17:00 3-A
SEMA TAŞ İngilizce Salı 16:00 – 17:00 Perşembe 16:00 – 17:00 3-B
NUR SEDA YILDIZ İngilizce Salı 16:00 – 17:00 Perşembe 16:00 – 17:00 4-A
ÜMİT ERSAYDI İngilizce Salı 16:00 – 17:00 Perşembe 16:00 – 17:00 4-B
ÖZNUR  AYDIN Almanca Pazartesi 15:05 – 15:45 Perşembe 10:15 – 10:55 Drama Sınıfı
MUSTAFA BULUT Din Bilgisi Pazartesi 16:00 – 17:00 2-D
GÖKAY ÇALIŞKAN Bilişim Tek. Pazartesi 16:00 – 17:00 Bilg. Lab.
İLKNUR H. GÜMÜŞLÜ Drama Çarşamba 16:00 – 17:00 Drama Sınıfı
EVREN TOKMAK Gör Sanatlar Çarşamba 16:00 – 17:00 Görsel San. At.
MÜGE ÖZTÜRK Müzik Çarşamba 16:00 – 17:00 Müzik Sınıfı
ASUMAN KORKMAZ Beden Eğitimi Çarşamba 16:00 – 17:00 Spor Salonu
SABİH YILMAZ Beden Eğitimi Çarşamba 16:00 – 17:00 Spor Salonu
HANDE GÜLTEKİN Beden Eğitimi Çarşamba 16:00 – 17:00 Spor Salonu
MERVE KARAKAYA Beden Eğitimi Çarşamba 16:00 – 17:00 Spor Salonu
AZİZE BEKTAŞ Seramik Çarşamba 16:00 – 17:00 Spor Salonu
NADİRE UĞURLU Santranç Çarşamba 16:00 – 17:00 Spor Salonu
Atatürk

Ansolon