BİLGİ VE EĞLENCE DOLU YAZ OKULU KURSUMUZ FESTİVAL HAVASINDA SONA ERDİ

47. DÖNEM MEZUNİYET BALOMUZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
26 Haziran 2019
2020 YKS HAZIRLIK 1. ETAP DERS ÇALIŞMA VE SORU ÇÖZÜM YAZ KAMPIMIZ BAŞLADI
10 Temmuz 2019

53 Yıllık geçmişi ile eğitimde, sporda, sanatta ve kültürel alanda ülkesine ve şehrine  her zaman öncülük eden okulumuz, öğrencilerimizin yaz tatilini verimli ve eğlenceli geçirmeleri, spor ve sanat dallarındaki  becerilerini  geliştirmeleri amacıyla 17 Haziran-05 Temmuz 2019 tarihleri arasında Yaz Okulu kursu düzenledi.

5-12 yaş öğrencilerimize yönelik düzenlenen kursumuzda, İngilizce programı, zeka oyunları,  robotik ve kodlama, basketbol, yüzme, voleybol, okçuluk,  zumba, görsel sanatlar,seramik-kil, müzik, eğitsel oyunlar, geleneksel çocuk oyunları ve sinema aktiviteleri ile dolu dolu geçen bir program gerçekleştirildi. Spor dallarında efor harcayan öğrencilerimiz kapalı yüzme havuzumuzun keyfini yüzme dersleriyle çıkardı. Sanat dallarında becerilerini artırırken, akıl oyunları ve robotik kodlama dersleriyle algoritmik becerilerini geliştirdi.

Verimli ve aktif bir yaz tatiline zemin hazırlayan yaz okulu kursumuzun son günü festival havasında geçti. Kursumuzun son günüde   yaz  partisi düzenlenerek , pasta kesimi yapıldı. Katılım belgelerinin verilmesinin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yaz okulu kursumuza katılan tüm öğrencilerimizi kutluyor, iyi tatiller diliyoruz.


Ansolon