ATATÜRK’ÜN TAKIMI FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ ATATÜRK’ÜN KURDUĞU OKUL TED KAYSERİ KOLEJİ’NE GELDİ!

PALAMUTLARIMIZ FİDAN OLDU!
2 Nisan 2018
ANA SINIFLARI KÜTÜPHANE GEZİSİ
4 Nisan 2018

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün istek ve yönlendirmesiyle 1928 yılında kurulan, Türk Eğitim Derneği’nin Anadolu’daki meşalesi olan TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları olarak, Büyük Önder Atatürk’ün takımı Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz YILDIRIM’ ı, Basın Sözcüsü ve Genel Sekreteri Sayın Mahmut USLU’ yu ve Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticilerini 2 Nisan 2018 tarihinde Fenerbahçe Kayserispor müsabakası öncesinde “İnovasyon Söyleşileri” etkinliklerimiz kapsamında okulumuzda ağırladık.

Okulumuz bando takımı, Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticilerini Fenerbahçe Marşı eşliğinde büyük bir coşkuyla karşıladı. Okulumuz öğretmenlerinden Sayın Fazıl Ahmet BAHADIR, Çanakkale’de ve Kurtuluş Savaşı’nda şehit olan Fenerbahçeli Sporcular için yazdığı şiiri okudu. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı, Sayın Aziz YILDIRIM ve yöneticilere öğrencilerimiz merak ettikleri soruları sordu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı, Sayın Aziz YILDIRIM yapmış olduğu konuşmada ; ‘‘ Fenerbahçe – Kayserispor müsabakası öncesi TED Kayseri Koleji’nde büyük bir coşkuyla karşılanmaktan çok memnun oldum. Herkese teşekkür ediyorum ve öğrencilerimize başarılı bir eğitim hayatı diliyorum.’’ dedi.  Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Sayın Mahmut USLU, öğrencilerimize yapmış olduğu konuşmada; ‘‘TED Ankara Koleji Vakfı Okulu mezunu olarak, burada TED Kayseri Koleji’nde olmaktan gurur duyuyorum.’’ dedi. Genel Müdürümüz Sayın Arif Sırrı ŞİRİN ise; ‘‘Türk sporunun 111 yıllık koca çınarını okulumuzda ağırlamanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olan ülkemizin milli çıkarlarını ve birliğini her zaman birinci öncelikli olarak düşünen, her branşta örnek sporcular yetiştiren Fenerbahçe’mizi Atamızın takımını Atamızın okulunda görmekten dolayı çok mutluyuz. ’’ diyerek, Fenerbahçe’ye 2017-2018 sezonunda başarılar diledi.

Vakıf Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ömer ÖZBAKIR’ ın Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz YILDIRIM ve yöneticilerine plaket ve sarı-lacivert çiçekleri takdim etmesinin ardından, Fenerbahçe Marşı eşliğinde misafirlerimizi yolcu ettik.

Bizde TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları olarak; Fenerbahçe takımına ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyor ve 2017-2018 sezonunda başarılar diliyoruz.


Ansolon