45. DÖNEM MEZUNİYET BALOMUZ RADİSSON BLU HOTELİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir
24 Mayıs 2017
OKUL ÖNCESİ YABANCI DİL SINIF GÜNLERİ
26 Mayıs 2017

Bir Cumhuriyet mucizesi ve büyük bir eğitim hamlesi olan TED Kayseri Koleji Vakfı Özel  Lisesinin 45. Dönem mezunlarını  aydınlık geleceğe uğurlamanın onurunu yaşıyoruz.

Birbirinden şık kıyafetlerle göz dolduran öğrencilerimiz; yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin ve ailelerinin  katıldığı baloda gönüllerince eğlendiler.TED mezunu olmanın gururunu,heyecanını gece boyunca yaşayan mezunlarımız;sevgiyi,dostluğu,paylaşmayı öğrendikleri bu aileden ayrılmanın hüznünü de beraberinde yaşadılar.Birbirinden lezzetli yemeklerin paylaşıldığı baloda mezunlarımız için mezuniyet pastası kesildi.Dört yıl boyunca ailelerinin,öğretmenlerinin ve kendilerinin yorgunluğunu atarcasına oynayıp eğlenen mezunlarımız,geleceğimizi aydınlatacak TED meşaleleri olarak yola çıktılar.

Sürekli büyüyen ve gelişen,  köklü bir geçmişe sahip bu ulu çınarın  filizleri olarak yaşama tutunacak olan mezunlarımızın,  Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, TED ailesinin gurur duyacağı birer meşale olarak ülkemizi aydınlatmaya devam edeceğine  yürekten inanıyoruz ve onlara yeni yaşamlarında başarılar diliyoruz.


Ansolon