05 Oca

image_pdfimage_print
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

TED Kayseri Koleji Vakfı Ortaokulu olarak 8.sınıf öğrencilerimizin kariyer planlama dersi kapsamında 4 Ocak 2018 tarihinde,okulumuz konferans salonunda kariyer günleri panelimizin birincisini gerçekleştirdik.

Gerçekleştirilen panelin moderatörlüğünü okulumuz Rehberlik ve Psikolojik Danışmanı Zeliha AKSOY üstlendi. Panelimize Erciyes Üni. İç Hastalıkları Anabilim Dalı Gastroenteroloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alper YURCİ, Mimarlar Odası Kayseri Şube Başkanı Eda VELİBAŞOĞLU, Türkiye Avukatları Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Kayseri Eski Baro Başkanı Av. Halit ÖKÇESİZ, Erciyes Üniversitesi İİBF Öğretim Üyesi Prof. Dr. Levent ÇITAK, Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Dr. Murat KÖMÜRCÜ katıldılar.

TED mezunu olan konuklarımız tecrübelerini ve deneyimlerini öğrencilerimize aktardılar. Yapay zekanın günümüz mesleklerine yansımasının da ele alındığı panelimizde, öğrencilerimiz merak ettikleri soruları birbirinden değerli konuklarımıza sorma şansı elde ettiler. Öğrencilerimiz açısından panelimiz oldukça verimli ve motive ediciydi.

Panelimizde, emeği geçene tüm katılımcı idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.